Aydınlıkevler Hollywood Gülüşü

Hollywood Gülüşü

Hollywood Gülüşü , kazalar ya da bakım eksikliği nedeniyle hasar gören gülüşünüze ışıltısını geri kazandıran bir işlemdir . Gülümsememiz sosyal ve profesyonel bağlamlarda çok önemli bir unsur haline geldiğinden, pek çok insan zayıf dişlerinden dolayı duygusal açıdan acı çekiyor.

Hollywood Gülüşü Nedir?

Hollywood gülümsemesi, kaplamalar , kapaklar ve bazı durumlarda implantlar kullanılarak çenelerin tamamen yapay olarak yeniden yapılandırılmasını içeren eksiksiz bir gülümseme estetiğidir . Hollywood Smile işlemi kapsamında diş kaplamaları küçük azı dişlerine kadar olan tüm dişlere veya her iki çenede görünen tüm dişlere yerleştirilir .

Hollywood Smile tedavisinin yalnızca fiziksel görünümünüzü iyileştirmeye göre birçok avantajı vardır. Dişler genel sağlığınızın ve genetik yapınızın bir yansımasıdır. Ne kadar iyi hisseder ve görünürseniz dişleriniz o kadar sağlıklı olur. Bireylerin büyük çoğunluğu daha beyaz dişler, daha parlak, daha güzel bir gülümseme arzulamaktadır . Ünlülerin gülümsemelerini iyileştirmek için estetik tedaviler uyguladığı göz önüne alındığında, ödüllü bir gülümsemeye sahip olmanızı sağlayacak yöntem ve ürünleri belirlemek zorlaşıyor.

Hollywood Gülümsemesinin Faydaları:

Eğer hasta genel gülümsemesini iyileştirmek istiyorsa, gülüş estetiği ona Hollywood Gülüşünü sağlayabilir. Restoratif ve kozmetik diş operasyonları, dişlerinizin ve çene yapınızın görsel çekiciliğini artırmak için mükemmel bir yaklaşımdır . Küçük diş restorasyonlarını restore etmek için kompozit yapıştırma kullanılabilir ve hastalar için uygun maliyetli bir seçenektir. Diş eti şekillendirme, şekil bozukluğu olan diş etleri için harika bir alternatif olurken, diş kaplamaları da eksik veya hasarlı dişlerin olduğu gülüşlerde en güvenli çözümdür.

Parlak Gülüş:

Bazen insanların diş dokuları sağlıklı olmasına rağmen dişlerinin doğal rengi çekici olmayabilir. Yani bireylerin aşırı çay, kahve tüketimi veya sigara içmesi sonucunda dişleri sararır, bu da dişlerinin kirli ve çirkin görünmesine neden olur. Diş operasyonları ve bakımı, Hollywood Gülüşüne ulaşmanın kozmetik açıdan memnuniyet verici faydalarının yanı sıra genel sağlığınıza da faydalıdır. Sağlıklı dişler, ağzınızdaki bakterilerin neden olduğu şeker hastalığı, kalp hastalığı ve akciğer hastalığı gibi çeşitli sağlık sorunlarının önlenmesine yardımcı olacaktır.

Düz Dişler:

Bazı kişilerin aynı şekil, boyut veya uzunlukta olmayan çarpık dişleri vardır. Sonuç olarak hastanın dişleri çekici görünmemektedir. Bu senaryoda Hollywood gülüşü sadece kozmetik bir teknik değildir; aynı zamanda ağzın tıkanması sürecini de önler. Mükemmel düzgün dişlere sahip olmak güzel bir gülümsemenin en önemli özelliklerinden biridir . Düz, iyi hizalanmış dişler, Hollywood Smile'da neredeyse genellikle görünür ve bunların düzeltilmesi için mutlaka diş teli gerektirmez. Çarpık dişler, sabit tutucular ve çene kusurlarını düzelten diş düzeltme yapıları kullanılarak dönüştürülebilir . Bu tamamen düz dişlere sahip olmak için önemli bir adımdır .

Diş Boşluğu Yok:

Hastalarda zaman zaman diş boşlukları oluşabilmektedir. Bu, yiyecek parçacıklarının dişlerinizin arasına girmesine izin vererek dişlerinize istenmeyen bir görünüm kazandırır. Hastalar dişlerini temizlemek için mutlaka diş ipi kullanmak zorundadırlar ve diş ipi kullanmadıkları takdirde konuşmak veya gülmek istediklerinde başkalarının önünde kendilerini utangaç hissedebilirler. Hollywood'un en ateşli yıldızlarından bazılarının bile dişlerinde boşluklar var ama onları en aza indirmek ve gizlemek için çok çalışıyorlar. Diş boşlukları beklediğinizden daha yaygındır. Küçük boşluklar tolere edilebilir, ancak daha büyük boşluklar iticidir ve düşük özgüvene yol açabilir. Aralığın (çoğunlukla ön iki diş arasındaki) kapatılması basit ve ağrısız bir işlemdir. Hastalar boşlukları onarmak için diş kaplamaları kullandıklarında hızlı faydalar görebilirler.

Benlik Saygısını Artırır:

Hollywood gülümsemesine sahip hastalar özellikle çekici bir yüze ve hoş bir görünüme sahip olurlar, bu da onların toplum içinde daha rahat hissetmelerini ve özgüvenlerinin artmasını sağlar. Sonuç olarak, her durumda varlıkları geçmişe göre daha kolay hale gelir. Daha beyaz ve daha parlak dişler kişinin özgüvenini artırmaya yardımcı olabilir. Ayrıca ağız sağlığının iyi olduğunu gösterirler ve güzel bir gülümsemeye odaklanarak kırışıklıkları gizleyebilirler.

Prosedür nedir?

Kaplamalar yapısal olarak dişlerin ön kısmıyla aynı olan ince kabuklardır. Bu yapılar gülümsemedeki kozmetik kusurları gizlemek için dişlerin önüne yerleştirilir. Diş hekiminiz , yapıları yerleştirmek için dişlerinizi törpüleyecek ve mine tabakasını kaldıracaktır . Bu, kaplamaların dişe yapıştırılması için yer açar ve kusursuz bir dış görünüm elde edilmesini sağlar . Yapılar özel gereksinimlerinize göre uyarlanabilir. Yani laboratuvarda oluşturulurken diş hekiminizin aldığı ölçülere göre şekillendirilecektir.

Kaplama implantasyonuna başlamadan önce diş hekiminiz, çürükler veya iltihaplar da dahil olmak üzere mevcut sorunları çözecektir. Tedavinin ardından kaplama implantasyonu için bir ziyaret daha yapacaksınız . Tedavi lokal anestezi altında yapıldığı için herhangi bir ağrı veya rahatsızlık hissetmezsiniz.

Bakım sonrası:

Hollywood Gülümsemesinin inci gibi parlaklığını korumak, iyi diş hijyeni gerektirir. Günde en az iki kez diş ipi kullanılmalı ve dişler temizlenmelidir. Tahrişe, ağrıya ve rahatsızlığa neden olabileceği için yapılar arasına sıkışmış yiyecek parçacıklarını da kontrol etmelisiniz. Kaplamalar üzerinde de etkisi olabilir. Gülümsemenizi sağlıklı tutmak için antimikrobiyal ağız gargarası da kullanabilirsiniz.

Bugün bizimle iletişime geçin!

Hollywood Smile, çok çeşitli kozmetik sorunları onarmak için kaplamalar kullanır ve hayallerinizdeki gülümsemeye sahip olmanızı sağlar. Uygun bakım yapıldığı takdirde tedavi çok uzun sürebilir. Hollywood Smile süreci hakkında daha fazla bilgi edinmek veya randevu almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin

Yayımlanma Tarihi: 10 Şubat 2024 Cumartesi
İletişime geçmenin en hızlı yolu +90 554 174 70 01 numaralı telefonu aramaktır.
Ücretsiz Randevu Al

  Aydınlıkevler Diş En beyaz renklere ve en estetik dişlere ulaşmak Aydınlıkevler Diş ile çok kolay.

  Aydınlıkevler Ağız ve Diş Polikliniği olarak, verdiğimiz sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, doktor, sağlık personeli ve altyapımızla, dünyada model oluşturmayı, “Aile Diş Hekimliği” konusunda referans olmayı amaçlayan sağlık kurumlarının arasına girmeyi hedeflemekteyiz.

  Kurumsal Hakkımızda

  Çünkü gülümsemeniz bizim tutkumuzdur.

  Yardım İletişim

  Yeni ve parlak bir gülümsemeye giden yolunuz.

  Canlı Destek